جدول پخش شبکه های ماهواره ایجدول پخش شبکه‌ها

جدول پخش شبکه ایران اینترنشنال – Iranint 【کنداکتور امروز + پخش زنده】

ایران اینترنشنال، اولین و تنها تلویزیون خبری ۲۴ساعته به زبان فارسی، با هدف و ادعای ارائه اخبار و اطلاعات مستقل و بی‌طرفانه به فارسی‌زبانان سراسر دنیا تأسیس شد. این شبکه با بهره‌گیری از بیشترین تعداد تهیه‌کننده، مجری و گزارشگر در میان رسانه‌های فارسی زبان جهان و بهره‌گیری از روزآمدترین امکانات تهیه و تولید، توانسته است طیف وسیعی از مخاطبان را در سراسر دنیا جذب کند.

در این مطلب از سایت بیواکت، به بررسی جدول پخش شبکه ایران اینتر نشنال امروز و جدول پخش شبکه ایران اینترنشنال امشب می‌پردازیم و به صورت روزانه و در سریع‌ترین زمان ممکن برنامه‌های خبری که این شبکه پخش می‌کند را معرفی می‌کنیم.

  •  لطفا جهت مشاهده برنامه هر روز، فهرست زیر را باز کرده و روی تاریخ مورد نظر خود کلیک کنید.

زمان پخش روزانه شبکه ایران اینترنشنال زنده 

(تاریخ: از 5 اسفند تا 10 اسفند ۱۴۰۲)

شنبه 5 اسفند ۱۴۰۲

جدول پخش شبکه ایران اینترنشنال

یکشنبه 6 اسفند ۱۴۰۲

جدول پخش شبکه ایران اینترنشنال

دوشنبه 7 اسفند ۱۴۰۲

جدول پخش شبکه ایران اینترنشنال

سه شنبه 8 اسفند ۱۴۰۲

جدول پخش شبکه ایران اینترنشنال

چهارشنبه 9 اسفند ۱۴۰۲

جدول پخش شبکه ایران اینترنشنال

پنجشنبه 10 اسفند ۱۴۰۲

جدول پخش شبکه ایران اینترنشنال

پوشش پیوسته اخبار

یکی از نقاط قوت ایران اینترنشنال، پوشش پیوسته اخبار از سراسر دنیا است. این شبکه با استفاده از خبرنگاری‌های خود در کشورهای مختلف و همچنین همکاری با شبکه‌های خبری معتبر دنیا، توانسته است از نزدیکترین و معتبرترین منابع، اخبار مهم را برای مخاطبان خود پوشش دهد.

برنامه‌های متنوع

علاوه بر پوشش اخبار، ایران اینترنشنال برنامه‌های متنوعی را نیز در زمینه‌های مختلف، از جمله مستند، ورزشی، سبک زندگی، علم و فناوری و … تولید و پخش می‌کند.

رسانه‌ای مستقل و آزاد

⁉️به ادعای ایران اینترنشنال یک رسانه خصوصی و مستقل (دارای ابهام) است که از لندن به سراسر دنیا گزارش می‌دهد. این شبکه هیچگونه وابستگی به دولت‌ها، گروه‌های سیاسی یا مذهبی ندارد و به همین دلیل، می‌تواند با آزادی کامل اخبار و اطلاعات را پوشش دهد.⁉️

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا