جدول پخش شبکه‌هاشبکه های ماهواره ای

جدول پخش شبکه خاطره – KhaterehTv【امروز】+ فرکانس

شبکه ماهواره‌ای “خاطره” یا “KahterhTV”، یکی از قدیمی‌ترین شبکه‌های ماهواره‌ای در ایران است که از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را آغاز کرده است. این شبکه در زمینه پخش برنامه‌های، فرهنگی، تاریخی و هنری فعالیت می‌کند و در بسیاری از خانواده‌های ایرانی محبوبیت دارد.

شبکه خاطره در ابتدا با هدف حفظ و نشر ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی در جامعه ایرانی تأسیس شد. هدف دیگر این شبکه، به ارائه برنامه‌هایی با مضامین مختلف به صورت غیرتجاری و بدون تبلیغات بود. با پیشرفت فناوری و افزایش تعداد شبکه‌های ماهواره‌ای در ایران، شبکه خاطره نیز فعالیت خود را در این حوزه افزایش داده و برنامه‌های متنوعی را با کیفیت بالا و در قالب های مختلف ارائه می‌دهد.

این شبکه به عنوان یکی از مهم‌ترین منابع اطلاعاتی و تفریحی برای ایرانیان در سراسر جهان شناخته می‌شود و همواره در تلاش است تا بهترین برنامه‌های ممکن را به مخاطبان خود ارائه دهد.

  •  جدول پخش شبکه خاطره هر روز ساعت 10 صبح بروزرسانی می‌شود.

زمان پخش روزانه شبکه خاطره شامل موارد زیر است:

(تاریخ: جمعه 4 اسفند ۱۴۰۲)

جدول پخش شبکه خاطره - KhaterehTv【امروز】+ فرکانسجدول پخش شبکه خاطره - KhaterehTv【امروز】+ فرکانس

فرکانس دریافت امواج شبکه خاطره

🔥 Khatereh TV
📡 Yahsat52.5E
🔸12149 V 27500
🔥Khatereh TV
📡Yahsat : 11958 V 27500

Saberjms

صابر جمشیددوست هستم، بیش از 3 سال است که در فضای دیجیتال فعالم و احساس می‌کنم در این مسیر اندکی بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) را می‌دانم، اندکی بازاریابی محتوا می‌دانم و بینهایت به دنیای وب‌مستری علاقمندم.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: متاسفانه امکان راست کلیک وجود ندارد!